фільм тойхтопройшовкрізьвогонь онлайн

Запись опубликована

Лента Михаила Илленка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» попала в лонг-лист Американской академии Оскар в номинации «Лучший фильм» на иностранном языке.

Фільм викладено виключно для ознаймолення.
Якщо Ви справді бажаєте підтримати українське кіно, після перегляду придбайте ліцензійний диск.
Підтримаймо вітчизняний кінематограф!

Режисер: Михайло Іллєнкo. 

Сюжет: Історія, основана на реальних фактах, що не могла відбутися ні з ким, ніколи, ні за яких обставин, але відбулася і має документальне підтвердження. Герой- льотчик СРСР — Вождь індіанського племені. Солдат, якого зреклося королівство, має право вибрати собі іншого короля. Історія солдата, який сам став Королем. Іван Даценко — ТойХтоПройшовКрізьВогонь. 

Інші українські фільми

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


8 + шесть =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

фільм тойхтопройшовкрізьвогонь онлайн: 2 комментария
 1. Zozule4ka

  @***: Схожа доля спіткала мого дядька, він опинився у Франції. Наречена в Україні. Він писав нам листи, в яких було дуже багато суму і жалю, туги за Україною, поривався приїхати у роки СРСР додому, але щоразу йому відмовляли в отриманні візи. Так і залишився неодруженим, без дітей, давно немає звісток. Так і помер на чужині. І дівчина померла молодою, але йому про це не писали.http://veselahata.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif

  ОтветитьОтветить

  Оценить комментарий: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Цибуля

  «А кто ж вернётся? Ты только покажи и все ломанутся…» http://veselahata.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/smile.gif)))

  ОтветитьОтветить

  Оценить комментарий: Thumb up 0 Thumb down 0