художник Тарас Шевченко

Художник Тарас Шевченко (1814-1861).

Тарас Шевченко, як художник, його картини — живопис, акварелі, малюнки, що дійшли до нас з минулого, не менше цінніші й цікавіші, ніж його поезія. Тарас Шевченко, як знаємо з історії його життя, з дитинства мріяв малювати і саме цей талант сприяв повороту долі молодого Шевченка, привернувши  увагу видатних художників того часу до його художніх робіт, які надалі  викупили  з кріпацтва молодого талановитого художника. Тому можна сказати, що саме  художній талант подарував світу Тараса Шевченка як особистість, як поета і як художника. Пропонуємо переглянути  картини поета Тараса Шевченка — видатного українського художника.

 

 

 

художник Тарас Шевченко: 9 комментариев

 1. Михаил

  Давно искал одну из этих картин. На других сайтах мелкие и ничего на них не разобрать. А тут в хорошем качестве и большом разрешении. Однозначно забираю в коллекцию, спасибо.

  ОтветитьОтветить
 2. Narod

  «Президент Польщі подзвонив Януковичу висловити занепокоєння» вже Президент сусідньої держави хвилюється більше за українців, ніж Президент України??? Засцяв сам занепокоїтись???

  ОтветитьОтветить
 3. Narod

  Батьківщина, Удар! Те що ви хочете обнулити списки-херня. Потрібно захищати голоси людей, які за вас голосували. Ми будемо подавати в суд- це метод можливий там де закони працюють, а не в нас. Народ чекає від вас рішучих дій. Банду неможливо перемогти в судах. На тв нічого не кажуть. А в інтернеті хакери вже атакують сайти ЗМІ. Журналісти перейшли в twitter.

  ОтветитьОтветить
 4. Шило

  @семен: Це тому, що вона у вас. Сфоткайте якісно та пришліть у Хату. Цибуля покаже.

  ОтветитьОтветить
 5. семен

  в мене є його картина але я неможу неї неде знайти в інтернеті

  ОтветитьОтветить
 6. Artem

  @тетя Мотя: Этому есть объяснение. В отличие от стихов, ничего «эдакого» Шевченко не намалював

  ОтветитьОтветить
 7. тетя Мотя

  Судячи з оцінок, наш народ не любить художника Т.Г. Шевченка

  ОтветитьОтветить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


8 × = сорок восемь

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>