Карикатуры про Украину.

Запись опубликована

 

Карикатуры про Украину и групповой шарж на «95 квартал» сегодня представил Владимир Унжаков.

Начнём просмотр с весёлого коллектива.

95 квартал создал столько «карикатур» и «шаржей» про Украину на экранах наших телевизоров, что давно стал законодателем моды на политическую сатиру в нашей стране.

По крайней мере, 95 квартал видно и слышно чаще всех.

95 квартал

шарж "95 квартал". Владимир Унжаков

Узнаваемы. Узнаваемы ребята.

Молодец, Володя, что не побоялся группового шаржа. Наверняка пришлось повозиться.

Напомним, чем любит заниматься коллектив 95 квартала на сцене.

Квартал 95 — Прощание с Украиной

 

Украинская политика

карикатура "Украинская политика". Владимир Унжкаов

 

Созвездия

карикатура "Созвездия". Владимир Унжкаов

 

Как говорит Михаил Жванецкий:«Любовь с Родиной тоже должна быть взаимной»

Лично у меня нет ощущения, что государство Украина нас любит.

Время, когда нам было достаточно віршів та пісень для ощущения счастья заканчивается.

Созданный в 1991 году украинский Колосс может рухнуть, проеденный изнутри.

И тогда нам только и останется, что охать и петь жалостливые песни о несбывшейся мечте, глядя на небо…

Орест Лютий на каналі Інтер — «А я — не москаль»

 

Появился у нас недавно шутник. Орест Лютий.  

Не хочет в своей армии служить… Честно говоря, я тоже уже не хочу. Но ведь это и есть чуть ли не первый признак государственности. 

И я спрашиваю. Как мы собираемся укреплять независимое государство? Хитрозадыми матючками, песенками и презиранием своей армии?

Из-за таких, как этот остряк и развалится Украина в первую очередь. 

Он и есть настоящий антиукраинский проект. Не зря Кисилёв его приволок на свою передачу на Интере… 

Можете послушать юродивые песенки этого Ореста (Антон Мухарский) на ютубе. Им ставится знак равенства между всем украинским и сквернословием, подлостью, нацизмом.

Антоша, как и Ксюша Собчак, решил попиариться на политичекой теме, при этом активно перемешивает украинский язык грязным матом. А пипл — в восторге! Ай да Орест! Как он их!

Да он не их, он вас в дерьме валяет…

Сами себя и сожрём, если не одумаемся. И не нужен тут ни москаль, ни америкоз, ни турок…

Пардон за сумбур…

Про Украину в Хате

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


× 4 = двенадать

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Карикатуры про Украину.: 5 комментариев
 1. Коля

  Про Митний Союз з Росією у світлі останніх подій, що Росія вимагає від України гроші за недобір газу, гарно Балога сказав: «Коли сусід, знаючи, що в тебе, м’яко кажучи, не все в порядку з бюджетом, вимагає гроші за те, чого ти не брав – це виглядає дуже «по-братськи». Це вам не Євросоюз, де якщо в когось проблеми – його рятують, а не добивають ногами» http://veselahata.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif

  ОтветитьОтветить

  Оценить комментарий: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Коля

  Шукав у вас на сайті карикатури про Россію. Нема. Несправедливо.

  ОтветитьОтветить

  Оценить комментарий: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ☼☼☼Zozule4ka☼☼☼

  @Владимир: Саме так.
  А ще хочу усіх нас привітати з днем Соборності, адже питання єдності і непорушності України стає надалі дуже хитким, вогненебезпечним.http://veselahata.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif Сьогодні кияни з’єднали лівий та правий берег Дніпра живим ланцюгом, так, це добре. Але 23 роки назад, коли не було інтернету і соц. мереж, люди, близько 4 млн. українців створили живий ланцюг від Львова до Києва. Сьогодні вже такого пориву в людей немає. Ймовірніше це тому, що люди почуваються скривдженими від зневажливого ставлення керівництва держави до іх культурної спадщини. Але ж ця влада не вічна! Потрібно знайти компроміс, стесати гострі кути, що нас роз’єднують. Україна повинна залишатись цілою і непорушною, по обидва берега Дніпра. В єдності наша сила!

  ОтветитьОтветить

  Оценить комментарий: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Владимир

  @Zozule4ka: Банда воров и брехунов при владе зек президент, они по принципу живут,покуда есть на свете дураки удачи нам не выпустить с руки,дураков много ничего не поделаешь.

  ОтветитьОтветить

  Оценить комментарий: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ☼☼☼Zozule4ka☼☼☼

  Гарний шарж! Браво, Володмир! Я не є прихильницею 95 кварталу, але багато людей їх ***, тож мають право на існування. Теж саме з Мухтарським. Мат це не українське, не притаманне нам, як нації, цьому нас ще в університеті вчили, воно прийшло з Росії. В українському побуті найдальше, куди могли післати «до сраки». Щоб випустити негатив, у нас були прокльони. А те, що з’явився Мухтарський і користується попитом це означає лише одне, він потрібен на даний конкретний час. Люди ще ***, але вже зневірилися, не вірять судам, не вірять міліції, нікому не вірять. Люди озлоблені і на мою думку, Мухтарський наче пігулка знеболювального, посміялись-відпустило начеб-то. Якщо вбивство у «Каравані» сприймається суспільством як робінгудство, бабусі на лавочках кажуть «а давайте зложимося і може цей хлопець, караванський стрілок, постріляє Януковича?» Хіба це здорове суспільство? Мухтарський ангел по зрівнянню з цими бабусями)) Але х то ж винен? Хто *** цю владу, яка робить з нас таких? Самі винні. Кожен. То чого нарікати?

  ОтветитьОтветить

  Оценить комментарий: Thumb up 0 Thumb down 0